Centrum Libros > Smykový adrenalin s Tatrou 815 speciál

Smykový adrenalin s Tatrou 815 speciál

Tatra 815 speciál

Nejmodernější technologie pro vyvolání bezpečného přetáčivého smyku vozidla a to až do 40t. Jediná v ČR . Jde o jízdu ve smyku. Tento smyk na kluzné ploše, který se rovná jízdě na ledu, vyvolá nejmodernější technologie. Pohyb smykové desky pod zadní nápravou je řízen automaticky a je vždy jiný od 10 cm až po 1,5m. Smyky jsou vyvolávány nepravidelně doleva i doprava, řidič nikdy neví, na kterou stranu auto pojede ve smyku. Následně vozidlo jede již ve smyku po speciálním nízkoadhezním povrchu, kde jsou automaticky vkládány překážky z pěti metrové vodní clony, které musí řidič objet. Technologie je jedinečná v tom, že oproti driftování, kde si řidič vyvolává smyk sám, tudíž ví, kam vozidlo bude smykovat, tak smyková technologie řeší přesně to čemu se říká krizová situace na silnicích. Přepočtený koeficient přilnavosti ke kluznému povrchu smykové technologie je následující: 30 km/h na smykové ploše se rovná 130 km/h na dálnici. Zkušený instruktor je po celou dobu s vámi ve vozidle

Zapůjčení ochranné přilby a kukly 99 Kč.

Spotřeba PHM na 30 min. jízdy v nákladním vozidle Tatra 815 speciál činí 499 Kč.

Centrum bezpečné jízdy Libros Ostrava si vyhrazuje právo změnit termín objednané zážitkové jízdy v případě náhlé technické závady objednaného vozidla. V případě takové události dojde buď k použití jiného vozu, nebo ke změně termínu zážitkové jízdy na termín pozdější.

Řidiči, kteří vlastní oprávnění skupiny C, mohou po krátkém zaškolení sednout za volant a prožít svůj zážitkový adrenalin.

Řidiči, kteří nevlastní oprávnění skupiny C budou zaškolování delší dobu. Po zvážení instruktora, že dotyčný je schopen zvládnout vozidlo, může na smykové ploše jet i řidič nevlastnící řidičské oprávnění skupiny C.

Zájemci, kteří nevlastní vůbec žádné oprávnění k řízení motorového vozidla, si budou moct vyzkoušet po delším zaškolení svůj nový adrenalin.

Módou se stalo, že o tyto zážitky začaly projevovat zájem i ženy.

Cena: (30 min.):
Původní cena 7 999 Kč
Ušetřím 4 000 Kč
Cena 3 999 Kč

Partneři

  • OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!
  • Czechoslovak Group
  • Auto Heller
  • Česká pojišťovna