Centrum Libros > Jízda EASY DRIFT

Jízda EASY DRIFT

Driftování - vozidlo Hyundai i30 coupé

Jízda v osobním vozidle se speciální technologií návleků na pneumatikách, které simulují zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

Společnost Libros vám ve spolupráci s firmou Showcars a americkou firmou EasyDrift přináší revoluci v driftování – naučíte se dokonale ovládat vozidlo v kontrolovaném bočním smyku.

EASYDRIFT je revoluční koncept, který používá patentovanou technologii návleku na pneumatiku, který simuluje zcela reálný stav vozu s nízkou přilnavostí k vozovce.

EASYDRIFT je dokonale přizpůsoben pro výuku bezpečné jízdy a prověří dokonale po všech stránkách řidičské schopnosti u zkušených i méně zkušených řidičů. Poskytuje zcela reálnou simulaci krizové situace, kdy dojde u vozidla ke ztrátě adheze s vozovku.

EASYDRIFT umožní řidiče připravit na krizové situace a pochopit jejich limity a především včasné reakce na danou situaci, která může být způsobena špatným počasím, vlhkou či namrzlou vozovkou atd. Je vhodný pro výuku běžného řidiče, nebo řidiče profesionála, případně řidiče závodníka.

Použitelné při jakémkoli počasí. Snadné zacházení se systémem. Cvičení v pomalých rychlostech. a to od 20 km/hod pro začátečníky a až do závratných rychlostí přesahujících 150 km/hod pro pokročilé. Zažijte revoluci v driftování s EASYDRIFT, naučte se dokonale ovládat vozidlo v řízeném smyku! Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, která znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku.

Diváci se mohou zúčastnit.

V ceně zážitku není zahrnuta spotřeba PHM, spolujezdec, ochranná přilba a hygienická kukla.

Spotřeba PHM na 30 min pro zážitkovou jízdu v Easydrift Hyundai i 30 coupé je 399 Kč.

Půjčení ochranné přilby i s hygienickou kuklou nabízíme za 99 Kč.

Můžete si vzít s sebou do vozu spolujezdce, z nichž každý uhradí 299 Kč.

Cena (30 min./auto):
Původní cena 6 999 Kč
Ušetřím 3 500 Kč
Cena 3 499 Kč

Rezervace

Easydrift Easydrift Easydrift

Partneři

  • OSTRAVA BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!
  • Czechoslovak Group
  • Auto Heller
  • Česká pojišťovna